Увага!6 березня 2017 року в КУП НАНУ відбудеться персональна пересувна виставка картин художника Закарпаття Роберта Товта

2 Березня, 2017

У рамках  загальноуніверситетського  проекту: «Інтелектуальна власність в Україні: перлини живопису для студентської  молоді» 06 березня 2017 року о 15-00 в приміщенні Київського університету права відбудеться персональна пересувна виставка картин художника Закарпаття Роберта Товта «Імпресія живопису Закарпаття».

Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Він має інформаційний та духовно-збагачувальний характер і спрямований на залучення студентської молоді до перлин сучасного образотворчого мистецтва.

У рамках даного проекту в Київському університеті права НАН України передбачено цикл пересувних виставок та зустрічей як з видатними митцями України, так і з митцями-початківцями. На фоні творів мистецтва відбувається спілкування з фахівцями, учасники  мають нагоду отримати консультації студентів юридичної клініки «Фенікс»  Київського університету права НАН України щодо захисту прав інтелектуальної власності.