Увага! 6 червня 2013 року відбудеться міжнародний круглий стіл «Розбудова правового європейського простору: актуальні питання та перспективи»

27 Травня, 2013
     6 червня 2013 року в Київському університету права НАН України о 11.00 за адресою: вул.Володимирська, 55/57відбудеться міжнародний круглий стіл  «Розбудова правового європейського простору: актуальні питання та перспективи»
     Участь у заході візьмуть нові партнери КУП НАНУ – делегація університету м. Сегед (Угорщина), а також ректор Міжнародної академії економіки і права м.Монтре (Швейцарія).

Під час міжнародного круглого столу заплановано обговорення різних аспектів формування європейської правової системи, зокрема:
1.    Вимоги належної правової процедури в рамках Європейської конвенції з прав людини за цивільним позовом;
2.    Торговельне найменування продукту або корпоративні позначки кордонів;
3.    Насильство в сім’ї: правові та психологічні наслідки;
4.    Юридична професія та конституційна ситуація в Угорщині.
     Мова заходу: українська, російська, угорська, англійська.
     Орієнтовна тривалість: 2 години.

Запрошуються студенти, викладачі, науковці, фахівці та всі зацікавлені особи!