УВАГА!!! Долучаймося до благодійної підтримки дітей з Клубу творчості дітей та молоді з інвалідністю «Дивосвіт» у м. Ірпінь!

30 Листопада, 2023

Вельмишановні колеги, аспіранти та студенти! Нагадаємо, що 01.11.2023 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Благодійною організацією “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота «Для українців».

Вже сьогодні в рамках співпраці по даному Меморандуму спільно з керівництвом БФ «Для українців» планується долучитись до участі в заході – Міжнародний день людей з інвалідністю, який буде проведено 5 грудня 2023 року в Клубі творчості дітей та молоді з інвалідністю «Дивосвіт» у м. Ірпінь (заклад знаходиться у підпорядкуванні Службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради).

Запрошуємо до участі в даному заході студентів, викладачів та друзів  Київського університету права Національної академії наук України!!!

Просимо Вас долучитися до наповнення нашого спільного кошика подарунків: по-перше, ручками, простими та кольоровими олівцями, фломастерами, розмальовками та дитячими книгами (в закладі формується дитяча бібліотека); по-друге, солодощами та різними смаколиками (цукерками, печивом, чаєм); по-третє, дитячою художньою літературою, розмальовками!

Друже!!! Якщо твоє серце готове поділитись теплом з дітьми – набирай номер +38 067 201-99-09 для координації наших дій!

Прес-Центр КУП НАНУ