Увага! Конкурс на отримання стипендії для участі у Європейському Форумі Альпбаха (Австрія) 12-31 серпня 2013 року!

29 Травня, 2013

Хороша новина для всіх, хто все ще бажає відвідати у цьому році Європейський форум Альпбаха!
     Київська ініціативна група Альпбаха (КІГА) оголошує конкурс на отримання стипендії для участі у Європейському форумі Альпбаха (12–31 серпня 2013 р., Австрія). До участі запрошуються студенти 2-5 курсів вищих навчальних закладів України.
     Стипендія складає 530 євро!
     Учасник сплачує за страховий поліс та проїзд (орієнтовно 250 – 350 євро).
Для участі у конкурсі надішліть:
1. Малу проектну форму, що складається з 3 частин: 1) визначення суспільно-соціальної проблеми (різноманітна тематика); 2) шляхи вирішення (ваш власний погляд на вирішення вищевказаної проблеми); 3) європейський досвід.
Обсяг форми не більше 3 сторінок формату А4.
2. Мотиваційний лист з обґрунтуванням Вашого бажання стати учасником Європейського форуму Альпбах. Складається англійською або німецькою мовою.
3. Ваша CV (резюме). Складається англійською або німецькою мовою.

Будь ласка, надсилайте свої документи в електронному вигляді на нашу пошту: kiga@kiga.org.ua.

Крайній строк подачі заявки: 15 червня 2013 року.
     Про результати розгляду учасники будуть повідомленні до 17 червня 2013 року.

Детальніше про Європейський форум Альпбаха – alpbach.org/en

Контакти для довідок: