Увага! Київський університеті права НАН України з 20 вересня 2011 року проводить анкетування «Викладач очима студентів»

20 Вересня, 2011

Навчальний процес – це партнерські відносини, у яких домінує демократія, повага та толерантність. Студент і Викладач – основа навчального процесу.
   Шановні студенти! З метою отримання повної систематизованої інформації про оцінку якості викладання навчальних дисциплін викладачами КУП НАНУ пропонуємо Вам відповісти на запитання анкети «Викладач очима студентів». Ваші чесні й об’єктивні відповіді дозволять нам спільно вирішити проблеми розвитку нашого Університету.
    Анкетування анонімне.
  Дослідження такого типу сприятимуть підвищенню ефективності професійної діяльності викладачів, стимулюватимуть співпрацю обох сторін навчального процесу.

Дякуємо за розуміння і відверті відповіді!