Увага! Київський університеті права НАН України з 9 березня 2011 року проводить анкетування «Викладач очима студентів»

2 Березня, 2011

Навчальний процес – це партнерські відносини, у яких домінує демократія, повага та толерантність. Студент і Викладач – основа навчального процесу.
    Шановні студенти! З метою отримання повної систематизованої інформації про оцінку якості викладання навчальних дисциплін викладачами КУП НАНУ пропонуємо Вам відповісти на запитання анкети «Викладач очима студентів». Ваші чесні й об’єктивні відповіді дозволять нам спільно вирішити проблеми розвитку нашого Університету.
     Анкетування анонімне.
   Дослідження такого типу сприятимуть підвищенню ефективності професійної діяльності викладачів, стимулюватимуть співпрацю обох сторін навчального процесу.

Дякуємо за розуміння та відверті відповіді!