Увага!!! Майстер-клас професора Владислава Чаплинського з Европейського права

18 Вересня, 2009

Шановні викладачі і студенти Київського університету права

Національної академії наук України!

Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що у період з 21 по 25 вересня 2009р. в Київському університеті права Національної академії наук України буде проходити програма з Європейського права від представників Польської академії наук.
    Робоча мова програми: англійська.
    Програму читають:

1. Лекції: професор Владислав Чаплинський (Wladyslaw Czaplinski) – директор Інституту правничих наук Польської академії наук.
    2. Семінари: Ева Громницька (Ewa Gromnicka) – кандидат юридичних наук.

chapl.jpg

gromn.jpg

Основні тематичні напрямки занять:

1. ЄС – проблеми законослухняної особистості, концепція наднаціональної організації.
    2. Принципи Європейського законодавства: субсидування, пропорційність, принцип відмови від дискримінації, лояльна кооперація (солідарність), програма демократії від уряду.
    3. Джерела Європейського законодавства.
    4. Інтернаціональні відносини Європейського Союзу, включаючи договір що визначає владу.
    5. Інструкції  Європейського Союзу.
    6. Угода Лісабона і реформи союзу.