УВАГА! Незабаром стартує спільна Міжнародна літня школа КУП НАНУ та Батумського державного університету

21 Липня, 2018

batumi.jpg

НЕЗАБАРОМ СТАРТУЄ  СПІЛЬНА МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА

КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАН УКРАЇНИ ТА БАТУМСЬКОГО

ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ШОТА РУСТАВЕЛІ

У рамках договору про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Батумським Державним університетом ім. Шота Руставелі, незабаром розпочинає роботу ШОСТА МІЖНАРОДНА ЛІТНЯ ШКОЛА «ПРАВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ПІВДЕННОГО КАВКАЗУ»,  що проходитиме у місті Батумі, Грузія.

batum1.jpg

batum2.jpg

З цього року Київський університет права НАН України приєднався до проведення літньої школи як співорганізатор заходу, тому нашу альма-матер буде представляти делегація із семи чоловік, що складається з викладачів та студентів університету.
   Літня школа висвітлюватиме питання щодо теоретичних аспектів європеїзації; Вступ до євроінтеграції; Акти фондів ЄС;  Міжнародні відносини ЄС, сфокусовані на Південному Кавказі; Роль ЄС  у  вирішенні конфлікту на Південному Кавказі.

Сім навчальних днів стануть яскравою літньою пригодою, оскільки організатори літньої школи підготували багато цікавих навчальних заходів. На студентів літньої школи очікують лекції та майстер-класи, тренінги та семінари, а також цікаві екскурсійні програми.

batum3.jpg

batum4.jpg

Слід зазначити, що наступна спільна  «Зимова школа» Київського університету прав а НАН України та  Батумського Державного університету ім. Шота Руставелі пройде взимку у відокремленому структурному підрозділі КУП НАНУ – Рівненському інституті, м. Рівне.

ДО УЧАСТІ У ЗИМОВІЙ ШКОЛІ  ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ!

Щодо додаткової інформації, слідкуйте за новинами на сайті!

За додатковою інформацією звертатись:

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ,
Сарських Олена, тел. (067)4403478, inter-dep@kul.kiev.ua