Увага! Оголошується набір на курси вивчення іноземних мов!

10 Грудня, 2013

В КУП НАНУ формуються групи для вивчення китайської, іспанської, німецької, англійської, японської та інших іноземних мов!
     Заняття відбуватимуться на базі КУП НАНУ та проводитимуться носіями мов з використанням новітніх комп’ютерних технологій!
     Три рівні навчання: початковий (150 годин), поглиблений (100 годин), спеціалізований (100 годин).
     1 година = 45 хвилин.
     Кількість навчальних годин на тиждень: 6 годин ( 2 дні по 3 години або 3 дні по 2 години).
     Кількість осіб у групі – 8-14 осіб.

Оплату можна здійснити у розстрочку (без нарахування відсотків)!

У чому переваги навчання на курсах?

1.    За 1 семестр (4 місяці) Ви маєте можливість опанувати початковий рівень іноземної мови, навіть китайської або японської. А це значить, що Ви будете читати, писати, розуміти повсякденну мову і розмовлятимете нею.
2.    При бажанні ще за 3 місяці Ви можете поглибити свої знання або удосконалити спеціальну (ділову) мову.
3.    Вам не потрібно витрачати додаткові час та кошти на транспорт, щоб дістатись до місця проведення курсів – курси відбуватимуться безпосередньо в будові університету.
4.    Ви оволодієте не лише мовою, але й найновішими методиками навчання за допомогою комп’ютерних технологій.
5.    Навчання платне, але співробітникам і студентам КУП НАНУ надаватимуться ЗНАЧНІ знижки!
6.    Застосовується індивідуальний підхід – ритм занять буде налаштований спеціально для Вас з урахуванням ВАШОЇ швидкості засвоєння матеріалу!
7.    У подарунок Ви отримуєте мультимедійний навчальний комплекс.

Увага! Перше пробне заняття – безкоштовне!

Орієнтовний початок занять – з ІІ семестру 2013/2014 року (з березня 2014 року).

Для надання заявок та більш детальної інформації звертайтесь, будь-ласка, до  кафeдри іноземних мов  (кім. 109)