Увага! Розпочато передплату на “Часопис Київського університету права” на 2012 рік

10 Листопада, 2011

Шановні колеги!

Повідомляємо Вас про початок передплати на 2012 рік на “Часопис Київського університету права” – юридичний науково-теоретичний щоквартальник, який внесено до списку фахових видань за спеціальністю «Юридичні науки» (Постанови Президії ВАК України № 1-05/6 від 12.06.2001 р. та № 1-05/3 від 14.04.2010 р.).
        У журналі висвітлюються актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного й підприємницького, аграрного та екологічного, кримінального, міжнародного права. Часопис інформує також про події наукового життя та досвід юридичної освіти в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з юридичної тематики.

Видання розраховане на науковців, викладачів, аспірантів і студентів.
         Умови передплати розміщені в Каталозі видань України.
         Звертайтесь у поштові відділення зв’язку.
         Передплатний індекс часопису: 23994 .
         Довідки за телефоном: (044) 235-63-24.