Увага! Триває набір учасників до Літньої школи “Верховенство права і конституціоналізм”

13 Червня, 2016

Триває подача заявок на участь у Літній школі “Верховенство права і конституціоналізм”, яка проходитиме з 25 по 30 липня 2016 року в одному з оздоровчо-рекреаційних комплексів центральної України.

До участі у Літній Школі в якості викладачів запрошені відомі експерти у галузі теорії права, конституційного права України та зарубіжних країн, європейського права, судді Конституційного суду України, провідні вітчизняні науковці. Цього року в роботі Літньої Школи з серією лекцій приймуть участь Голови Конституційних Судів Грузії, Литви та Молдови.

Аудиторія Школи – студенти та аспіранти вітчизняних юридичних вишів.

Цього року Літня школа є ювілейною, 5-ою, і вона проводиться у різних куточках України кожного року.
    Контактна особа від Координатора проектів ОБСЄ в Україні (щодо будь-яких питань, пов’язаних з участю в роботі Літньої Школи) – Сергій Перемот, національний експерт з юридичних питань відділу верховенства права Координатора проектів ОБСЄ в Україні, тел.:+38 (044) 492 03 82, моб. тел.: +38 (050) 384 23 72, електронна пошта Serhiy.Peremot@osce.org.