Увага! У КУП НАН України З 19.03.12 по 23.03.12 відбудеться «ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ»

14 Березня, 2012
     Традиційно четвертий рік поспіль в березні кафедра іноземних мов проводить тиждень іноземних мов. Кожного року види конкурсів дещо змінюються. Цього року це будуть вікторини іноземними мовами на краще знання правових систем країн, мови яких вивчаються, та конкурс на кращого декламатора.
     Студентам пропонується підготувати монолог Жака з комедії Вільяма Шекспіра «Як вам це сподобається», який, на думку багатьох, вважається ознакою зміни світосприйняття самим автором. Монолог «Так, світ – театр, де всі чоловіки й жінки – актори» є значно відомішим за саму п’єсу, хоча мало кому відомо, якому саме персонажеві В.Шекспіра він належить. Він символізує квінтесенцію людського буття. Вустами Жака В.Шекспір закликає кожного з нас замислитися над сенсом життя, цінувати кожну мить та пам’ятати, що час – швидкоплинний і згаяні хвилини будуть втрачені назавжди, адже такі закони природи.
     На конкурсі декламаторів можуть бути представлені твори різними іноземними мовами, єдиною умовою є декламування поезій напам,ять, і звичайно ж, з хорошою вимовою.
      Гостем нашого університету буде також Микола Петрович Макаревич , колишній перший заступник міністра закордонних справ України, який стояв біля витоків заснування дипломатичної служби незалежної України.

План заходів до проведення тижня іноземних мов