Увага! У КУП НАНУ відбудеться майстер-клас декана юридичного факультету Варненського університету професора Петра Хрістова (Болгарія)

22 Жовтня, 2012

22 жовтня 2012 року у КУП НАНУ о 10:30 (ауд. 123, комп’ютерний клас) відбудеться майстер-клас щодо правових проблем міжнародної безпеки декана юридичного факультету  Варненського університету професора Петра Хрістова (Болгарія).

Запрошуються усі охочі!

Варненський вільний університет імені Чорноризця Храбра було створено у 1991 році. Рішенням 37-го Народного Собранія від 21 червня 1995 року університет отримав статус вищої школи. На сьогодні в ньому вчаться більш ніж 12 тисяч студентів, які отримутют освітню кваліфікацію «бакалавр», «магістр» та «кандидат наук».
     На базі таких авторитетних освітніх закладів, як КУП НАНУ та Варненський вільний університет імені Чорноризця Храбра функціонує українсько-болгарська магістерська програма. І вже цього навчального року магістранти КУП НАНУ та Варненського вільного університету, які навчаються у Болгарії, отримують подвійні – українські та європейські – дипломи «Право Європейського Союзу». Метою магістерської програми є підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.