Увага! У КУП НАНУ відбудеться Міжнародний форум з прав людини

20 Листопада, 2015

Запрошуємо юристів-практиків, вчених та представників громадськості взяти участь у Міжнародному форумі з питань прав людини, який відбудеться 9 грудня 2015 р. в Київському університеті права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова 7-а.
       Міжнародний форум з питань прав людини вперше проводиться Київським університетом права НАН України як відповідь на виклик часу. Тотальне нехтування гідністю і порушення прав людини, антитерористична операція на сході України, збільшення кількості людей з інвалідністю, недосконале пенсійне забезпечення та проблеми захисту прав дітей, що ставить на межу виживання колосальну кількість людей, не могли залишити осторонь наукову еліту.
     Форум покликаний стати відкритим майданчиком для обговорення питань захисту гідності і прав людини, пошуку шляхів виходу із соціальної кризи, збереження довіри населення до держави.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ