Увага! У КУП НАНУ завершено анкетування «Викладач очима студентів»!

5 Листопада, 2012

Упродовж жовтня в КУП НАНУ традиційно проходило анкетування «Викладач очима студентів». В анкетуванні брали участь студенти ІІ – V курсів та магістратури. Усього було опитано близько 600 студентів денної форми навчання юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.
     Мета анкетування – отримання повної систематизованої інформації про оцінку якості викладання навчальних дисциплін викладачами КУП НАНУ.
     До уваги студентів пропонувалося чесно й об’єктивно відповісти на запитання анкети задля спільного вирішення проблеми розвитку нашого Університету.
     Головною метою аналізу анкетування ми хотіли бачити зв’язок між діяльністю педагога і результатами цієї діяльності, які проявляються у засвоєнні студентами життєво необхідних і професійних компетенцій, рівні їхньої культури, ерудиції, вмінні використовувати теорію на практиці.
     На переконання керівництва університету дослідження такого типу сприятимуть підвищенню ефективності професійної діяльності викладачів КУП НАНУ, стимулюватимуть співпрацю обох сторін навчального процесу – викладача і студента.

Дякуємо за розуміння та відверті відповіді!

Результати юридичного факультету
Результати факультету міжнародних відносин