УВАГА! Україна-Швейцарія: міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах»

30 Червня, 2017

5-6 липня 2017 року  в Київському університеті права НАН України спільно з Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (Швейцарія, Женева) проходитиме міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах».
     У роботі міжнародного семінару братимуть участь представники із п’яти країн: Швейцарії, Ізраїлю, Білорусії, Словацької республіки та Азербайджану, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, Кабінету Міністрів України, представники дипломатичних місій та міжнародних організацій і провідні науковці у сфері права інтелектуальної власності.
     Міжнародний семінар «Політика у сфері інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах» розпочне свою роботу 5 липня 2017 року о 10 год. в стінах Київського університету права НАН України за адресою: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7 А.

З програмою семінару можна ознайомитись тут .

Початок реєстрації почесних гостей та учасників  міжнародного семінару розпочнеться з 09 год.

Список іноземних гостей

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь
у роботі  міжнародного семінару!

За додатковою інформацією  звертатися за телефоном:
(096) 97-79-927, (044) 409-26-43, 423-90-87.