Увага! В КУП НАНУ розпочато діяльність Клубу інтернаціональної дружби «CIF KUL»! Запрошуються всі бажаючі!

27 Березня, 2013

Відділом міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ при підтримці ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, розпочато реалізацію проекту «Клуб інтернаціональної дружби КУП НАНУ».
   Мета діяльності клубу –  розбудова спроможності молоді до життя у глобалізованому суспільстві ХХІ століття.

vv.jpg

Членство у клубі безкоштовне! Діяльність клубу передбачає велику кількість міжнародних молодіжних заходів, освітніх турів, літніх шкіл, тренінгів щодо сучасних технологій управління глобалізованим суспільством, налагодження особистих контактів з однолітками інших держав, іноземними фахівцями.
   Активні члени клубу матимуть низку привілеїв, у тому числі:

• знижки на участь у платних програмах клубу;
  • можливість залучати до участі членів своїх родин та друзів;
  • отримувати безкоштовні тренінги і стажування,
  • здобути навички діяльності міжнародника-юриста, перекладача, гіда, міжнародника-журналіста, керівника проекту, шеф-редактора інтернет-видання;
  • здійснити безкоштовні апробації своїх наукових досліджень та багато інших бонусів.

Участь в діяльності клубу не обмежена географічно – адже структура клубу передбачає штаб-квартиру в Києві та регіональні осередки!
   До клубу запрошуються: студенти КУП НАНУ та інших ВНЗ, учні старших класів, члени родин, вчителі, викладачі, науковці, активісти молодіжних організацій, шкільні клуби інтернаціональної дружби та євроклуби.
   За детальною інформацією звертайтесь, будь-ласка, до координатора проекту – відділ міжнародних зв’язків і грантів КУП НАНУ:
   e-mail inter-dep@kul.kiev.ua
   тел. +38 (044) 424-91-48
   З презентацією Клубу інтернаціональної дружби КУП НАНУ, привілеями і бонусами можна ознайомитись тут .