Увага! В КУП НАНУ відбудеться майстер-клас Декана Юридичного факультету Софійського університету (Болгарія) професора д-р Тенчо Колева Дундова

11 Березня, 2010

ОГОЛОШЕННЯ!
Шановні студенти Київського університету права НАН України!
11 березня 2010 р.
відбудеться майстер–клас
Декана Юридичного факультету Софійського університету Ст. Клімент Охридські (Болгарія)
Професора д-р Тенчо Колева Дундова

dsc02989.jpg

Тема: «Особливості правової системи Болгарії»

Мова: Російська;

Початок: 12:20

Майстер-клас відбудеться в комп’ютерному класі

Запрошуються студенти, науково-педагогічні працівники, співробітники.

Юридичний факультет Софійського університету Ст. Клімент Охридські заснований у 1892р., складається з 11 кафедр: римське право, історія болгарського і слов’янського права, державне і адміністративне право, політична економіка, міжнародне публічне та міжнародне приватне право, філософія і енциклопедичне право, цивільне право, торгове право та цивільний процес, фінансові науки, статистика. Також в університеті викладаються початкові курси канонічного права, військового права, судової медицини та ін..