Увага! В КУП НАНУ відбудеться майстер-клас доктора права, професора Білла Фройнда (ПАР)

10 Жовтня, 2011

Шановні викладачі, співробітники та студенти Київського університету права НАН України!
ЗАПРОШУЄМО ВАС
12 жовтня 2011 року о 12:10
прослухати майстер-клас на тему:
«Політика та розвиток Південної Африки після апартеїду»

Біл Фройнд є завідувачем відділення економічної історії в Університеті провінції Наталь у Дурбані, Південна Африканська Республіка.
   Професор Фройнд займається дослідженням Південної Африки, Нігерії, Танзанії та Демократичної Республіки Конго. Результатом його праці став ряд публікацій присвячених сучасній Африці, одні з найвідоміших називаються «The Making of Contemporary Africa» («Створення сучасної Африки») та «The African City: A History» («Африканське місто: історія»). Також Біл Фройнд є співредактором журналу «Transformation» («Зміни») та членом ред. колегії журналів «Сучасна освіта в Африці» і «Огляд політекономії Африки».

Майстер-клас відбудеться о 12:10 аудиторія 126