Увага! В КУП НАНУ відбудеться зустріч з Послом, Координатором проектів ОБСЄ в Україні Любомиром Копайом

11 Жовтня, 2011

Шановні викладачі, співробітники та студенти Київського університету права НАН України!
ЗАПРОШУЄМО ВАС
13 жовтня 2011 року об 11:00
на зустріч з Послом, Координатором проектів ОБСЄ в Україні

Любомиром Копайом

Посол Любомир Копай зі Словаччини був призначений Координатором проектів Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні у квітні 2008 року.
     Посол Копай має багаторічний дипломатичний досвід, обіймав керівні посади у словацькому (раніше – чехословацькому) Міністерстві закордонних справ. Він був Послом Словаччини в Королівстві Нідерланди (1997-2000 рр.), Генеральним Директором секції управління ( 2002-2003 рр.) Міністерства закордонних справ Словаччини. Перед тим, як обійняти посаду Координатора проектів ОБСЄ в Україні посол Копай працював у відділі аналітики і планування зовнішньої політики МЗС Словаччини (2003-2008 рр.).
Пан Копай очолював або брав участь у численних місіях спостереження за виборами Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ, а саме – в Грузії, Узбекистані, Бельгії, Туркменістані, Казахстані, Україні, Киргизстані, Боснії  і Герцеговині та Сербії протягом 2003-2007 років. Він також був членом  делегації Чехословацької Республіки  під час саміту Конференції з безпеки і співробітництва в Європі 1992 року у Гельсінкі.

Майстер-клас відбудеться об 11:00
аудиторія 126 (Синій атріум)