Увага! В КУП НАНУ відбудуться майстер-класи доктора Стеффена Хінделенга (юридичний факультет Берлінського університету ім. Гумбольта)

10 Лютого, 2010

Увага!
Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!
Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що
17-21 лютого 2010р.

В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Л. Бошицького, університет відвідає представник юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта (Німеччина)
доктор Стеффен Хінделенг

gumbolt.jpg

Тема: “Міжнародні інвестиційні угоди і Українська правова та адміністративна системи – Аналіз розвитку міжнародних стандартів з іноземними інвестиціями”

Зміст майстер-класу

Мова: англійська.

Інформація: доктор Стеффен Хінделенг – доцент, старший науковий співробітник, викладач кафедри публічного, міжнародного та Європейського права юридичного факультету Берлінського університету ім. Гумбольта.
Членство у професійних організаціях: Асоціація міжнародного права в Німеччині, Національний комітет порівняльного правознавства, Спілка міжнародного економічного права.
Область наукових інтересів: Право Європейського Союзу, міжнародне публічне і міжнародне економічне право, інвестиційне право, міжнародний арбітраж і врегулювання спорів; право в країнах з перехідною економікою.