Увага! В КУП НАНУ відбудуться майстер-класи к.ю.н Олени Кондратьєвої-Бризік (Познанський центр з прав людини Інституту держави і права Польської Академії наук)

23 Лютого, 2010

Увага!

Шановні викладачі і студенти Київського університету права НАН України!

Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що

23-28 лютого 2010р.

В рамках розвитку міжнародних зв’язків та проведення майстер-класів для студентів КУП НАН України, на запрошення ректора професора Ю. Л. Бошицького, університет відвідає представник Познанського центра з прав людини Інституту держави і права Польської Академії наук, к.ю.н Олена Кондратьєва – Бризік.

Тема: «Захист прав людини в ЄС. Конституційне право в Республіці Польща»

Мова: російська.

Інформація: пані Олена Кондратьєва – Бризік – кандидат юридичних наук, , старший науковий співробітник Познанського центру з прав людини Інституту правових наук Польської Академії наук. Член Польського Товариства конституційного права.
Область наукових інтересів: міжнародний захист прав людини, конституційного права.