Увага! В Київському університеті права НАН України відбудеться інтерактивна лекція з міжнародного публічного права.

24 Жовтня, 2013

В Київському університеті права НАН України відбудеться інтерактивна лекція з міжнародного публічного права к.ю.н. Алямкіна Руслана Володимировича на тему «Міжнародний правопорядок/International Legal Order»
   25 листопада 2013 року  об 13:40 год. за адресою: м. Київ, вул. А. Доброхотова, 7-А, станція метро Житомирська (ауд. №126 Київського університету права НАН України) відбудеться інтерактивна лекція з міжнародного публічного права для студентів факультету міжнародних відносин та учнів 10-11 класів к.ю.н. Алямкіна Руслана Володимировича на тему «Міжнародний правопорядок».

Алямкін Руслан Володимрович – к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства.
    Закінчив факультет «Правознавства та міжнародних відносин» Українського державного університету фінансів і міжнародної торгівлі у 2009 році, здобув кваліфікацію Магістр міжнародного права (з відзнакою).
   У 2006-2011 рр. – член правління Всеукраїнської громадської організації «Європейська асоціація студентів права Україна» (ЕЛСА Україна)
    З жовтня 2009 року – аспірант Інституту законодавства Верховної Ради України.

У 2011 році успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема дисертаційного дослідження: «Мирне вирішення міжнародних територіальних спорів: практика міжнародних судових органів».
    Володіння іноземними мовами: Англійська – вільно (TOEFL IBT – 104).
   Сфера наукових інтересів: міжнародні відносини, міжнародне публічне право, право міжнародних організацій, мирне вирішення міжнародних спорів, міжнародні суди.
  Мета лекції «Міжнародний правопорядок»: Лекція призначена для студентів факультету міжнародних відносин, а також для тих, хто бажає поглибити свої знання у сфері міжнародного права та ознайомитися з сучасними тенденціями у теорії і практиці міжнародного права. У ході лекції буде розкрито сутність концепції «міжнародний правопорядок» та суміжних понять, а також основні етапи становлення сучасного міжнародного правопорядку. Крім того, будуть розглянуті рішення міжнародних судових органів, що мали визначальний вплив на формування сучасного міжнародного правопорядку.
    Робочі мови: українська та англійська.