Увага! Відбудеться благодійний концерт Єдності України та Південної Кореї

20 Жовтня, 2024

5 серпня 2024 року на центральній площі м. Сеул (Республіка Корея) за підтримки мерії міста відбувся благодійний концерт Єдності присвячений Україні. Організаторами заходу виступили громадські та державні організації Південної Кореї, які запросили команду БФ «Мрія!» та гурт RIDNI. Були долучені посольства та консульства інших країн та України. Після вражаючого ефекту виникла домовленість провести подібний концерт в Україні для ще більшого привернення уваги до проблем пов’язаних з війною.

Благодійний фонд «Мрія!» з танцювальною командою «Мрія» та гуртом RIDNI з початку повномасштабного вторгнення проводять благодійні заходи для допомоги українцям, що постраждали від війни. За кордоном діяльність фонду направлена на привернення уваги світової спільноти до війни та пошуки шляхів співпраці з міжнародними гуманітарними організаціями. Благодійні концерти проводяться з метою підтримки та вдячності сім’ям військовослужбовців, сім’ям ВПО, учасникам бойових дій, багатодітним родинам та людям, які опинилися у скрутному життєвому становищі. Концерти сприяють зниженню психологічної та емоційної напруги у людей, що переживають негативні наслідки тривалого стресу від російської агресії, а також підсилюють почуття патріотизму та надію на перемогу.

Зараз важливим для нашої держави є допомога інших країн, саме тому, щоб висловити свою підтримку, представники Південної Кореї відвідають Україну.

Придбати квитки на концерт: посилання

Концерт проводиться для мешканців і гостей столиці з метою збору коштів, які будуть використані на протезування ветеранів війни.