Увага! Відбувається прийом документів на спільну магістерську програму Київського університету права НАН України та Варненського вільного університету ім.Чорноризця Храбра

24 Травня, 2012

Напрямки магістерської програми: «Міжнародне право» та «Право Європейського Союзу».
     Мета магістерської програми: підготовка високопрофесійного корпусу юристів-міжнародників, котрі досконало застосовують законодавство різних країн для захисту прав українських громадян поза межами України, в міжнародних організаціях, а також представляють інтереси зарубіжних фірм, іноземних громадян в Україні, захищають інтереси держави на міжнародному рівні.
МОЖЛИВОСТІ для студентів :
– отримання двох дипломів:
1.КУП НАНУ за напрямом 0302 «Міжнародні відносини», спеціальності 8.03020201 «Міжнародне право» (Україна), кваліфікація – «Юрист-міжнародник», «Перекладач»;
2.Диплом Магістра права Varna Free University (Болгарія).
– Отримання двох Дипломів дає змогу працевлаштуватися в Україні, Болгарії, ЄС та більшості країнах світу.
– Покращити рівень знань іноземної мови.
– Брати участь у проектах за програмами: TEMPUS, PHARE, LLP /ERASMUS, GRUNDTVIG, LEONARDO DA VINCI, JEAN MONNET/, INTERREG, FP6, FP7 та інші.

Вимоги до студента, який має намір навчатися на спільній магістерській програмі: 1) Закінчити навчання першого рівня (бакалаврату) із отриманням 240 кредитів ECTS; 2) Володіти російською та англійською мовою на рівні не нижче середнього; 3) пройти кваліфікаційну співбесіду в КУП НАНУ із представниками Варненського вільного університету; 4) надати необхідний пакет документів.

Вартість навчання: 1300 євро за семестр.
Перелік документів:
1.    Заява;
2.    Копія диплому бакалавра (переклад на російську мову завірений нотаріально);
3.    Копія диплому про середню освіту(переклад на російську мову завірений нотаріально);
4.    Медична довідка (перекладена на російську мову, завірена перекладачем та головним лікарем);
5.    Копія паспорта (1,2,11 сторінка);
6.    Копія закордонного паспорту;
7.    Копія ідентифікаційного коду
8.    Чотири фотографії (3х4);
9.    Документ про оплату освітніх послуг.

За більш детальною інформацією звертатися до аудиторії 205  (Координатор проекту – Дей Марина Олександрівна) 0677685264.