Увага! Запрошуємо на зустріч з відомим українським політиком, банкіром та науковцем Станіславом Аржевітіним

4 Жовтня, 2023

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти Київського університету права НАН України! Запрошуємо Вас завтра 5 жовтня о 14:00 на зустріч з партнером нашого університету, відомим українським політиком, бізнесменом, науковцем, громадським діячем Станіславом Аржевітіним. Зустріч відбудеться в рамках відродження загальноуніверситетських проєктів КУП НАН України «Діалоги з відомими особистостями зі студентською молоддю» та «Інтелектуальна власність: перлини літератури для студентської молоді». Під час зустрічі Станіслав Михайлович презентує свою останню книгу з рубрики «7 життєвих проектів Станіслава Аржевітіна.

Запрошуємо всіх охочих!