УВАГА! Запрошуємо студентів КУП НАНУ до участі у міжнародному конкурсі наукових робіт з питань захисту персональних даних

25 Липня, 2018

pat1.jpg

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА  НАНУ,
РОЗПОЧАТО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.

Протягом декількох років  в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації (Угорщина), проводиться міжнародний конкурс наукових робіт з питань захисту персональних даних.

pate1.jpg

pate2.jpg

Цього року тематика наукових робіт стосується «Реформи захисту даних ЄС та її потенційний вплив на країни, що не є ЄЕП» та «Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів: чи вдався експеримент?».
    Перший тур захисту наукових робіт на українській мові пройде 07 вересня 2018 року  на базі Київського університету права НАН України.  В результаті конкурсного відбору буде визначено п’ять кращих наукових робіт,  виконавці яких прийматимуть участь у другому турі та презентуватимуть свої роботи в Угорщині.
    Другий тур передбачає захист п’яти кращих наукових  досліджень та презентацій на англійській мові в офісі Президента Національного департаменту по захисту даних і свободи інформації Аттіли Петерфалві, що пройде 17 вересня 2018 року у місті Будапешт (Угорщина).
    В рамках поїздки до Угорщини відбудеться  зустріч з Головою Конституційного Суду, Омбудсменом та іншими посадовцями урядових структур Республіки Угорщина, а також, візит до Парламенту Угорщини та цікава культурно-екскурсійна програма.

pate3.jpg
pate4.jpg

Дана співпраця є надзвичайно корисною не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в правовій, науковій  та освітній сферах.

pate5.jpg

pate6.jpg

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ
СТУДЕНТІВ КУП НАНУ.