Увага! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Права людини і громадянина під час дії воєнного стану»

28 Листопада, 2023

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники, колеги та партнери Київського університету права НАН України!

Київський університет права Національної академії наук України спільно з НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України запрошують Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Права людини і громадянина під час дії воєнного стану», яка буде проведена в онлайн форматі 8 грудня 2023 року з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

До участі запрошуються викладачі, аспіранти і студенти закладів вищої освіти юридичного профілю, а також юристи-практики. Участь у конференції а також отримання збірника матеріалів конференції у PDF-форматі ‒ безкоштовна.

Подробиці у листі-запрошенні.