Ужгородська філія КУП НАНУ провела відкритий урок для учнів Великоберезнянського ліцею

13 Травня, 2024

У Великоберезнянському ліцеї Ужгородського району Закарпаття проведено черговий відкритий урок для учнів випускних класів, який організувала Ужгородська філія Київського університету права НАН України.

На початку уроку керівник Ужгородської філії Іван Ващинець ознайомив випускників з історіє створення Київського університету права, його тісні зв’язки з Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького, а також про переваги навчального процесу в КУП НАНУ, зокрема про можливості дистанційного навчання. Також керівник Ужгородської філії поділився досвідом роботи юриста-міжнародника та розказав про цікаві справи у міжнародних комерційних арбітражних судах, в яких він брав участь. Під час виступу учні ліцею переглянули відеоматеріали про наукове і навчальне життя університету.

Доцент кафедри кримінального права і процесу нашого університету Іван Канфуі розповів про особливості роботи у правоохоронних органах і перспективи працевлаштування після закінчення навчання у Київському університеті права.

Виступ аспіранта КУП НАНУ Дмитра Гриня був присвячений особливостям адвокатської професії. Випускники ліцею дізналися про те, як працюють сучасні адвокати, які є складнощі в їхній роботі, ознайомилися з роботою вітчизняної системи «Електронного суду» та зразками процесуальних документів і навіть отримали можливість побачити відеозапис проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні.

Ужгородська філія КУП НАНУ висловлює вдячність керівництву ліцею та керівнику відділу освіти Великоберезнянської територіальної громади за сприяння в організації відкритого уроку.

Прес-Центр КУП НАНУ