В КУП НАН України обговорили питання культурної дипломатії

12 Квітня, 2018
    10 квітня 2018 року відбулася зустріч ректора, професора Ю.Л. Бошицького із завідувачем кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету, професором Анджеєм Шмітом. Гданський університет був представлений професорами кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету права й адміністрування Гданського університету Анна Ритель-Варзоха та Агнешка Гайда (Польща).
    На зустрічі також були присутні зі сторони Київського університету права НАН України: проректор з адміністративної та господарської роботи Володимир Бойко, завідувач юридичного відділу Ольга Михайленко, професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В’ячеслав Іванов.

gosti1.jpg

gosti2.jpg

gosti3.jpg

Почесними гостями на зустрічі були: академік НАН України заступник директора Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Олександр Скрипнюк; український політик, заслужений юрист України Олександр Петік; головний науковий співробітник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрН України Геннадій Андрощук; партнери КУП НАНУ: директор спеціалізованої школи № 47 Печерського району м. Києва Світлана Нетецька; народна артистка України, професор, доктор філософії, Президент культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», арт-директор Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур» Євгенія Басалаєва.
    Під час зустрічі було досягнуто домовленості про продовження видання спільних колективних монографій, проаналізовано особливості розвитку культурної дипломатії України в сучасних умовах, діяльність державних та громадських інститутів культурної дипломатії. Культурна дипломатія є важливим напрямом державної політики, вона відкриває перспективи соціального, культурного та економічного розвитку держави, сприяє поширенню інформації про країну через проведення творчих і мистецьких заходів, а також спільних міжнародних науково-практичних конференцій.

gosti4.jpg

gosti5.jpg

gosti6.jpg

Також гості мали можливість ознайомитися з сучасною європейською матеріально-технічною базою КУП НАНУ та проектами, що діють під особистим патронатом ректора та обговорити проведення стратегічних, партнерських заходів між університетами в майбутньому.

Прес-центр КУП НАНУ