В КУП НАН України проведено круглий стіл

12 Вересня, 2022

09 вересня 2022 року в Київському університеті права НАН України проведено Круглий стіл на тему «Актуальні проблеми юридичного профайлінгу в умовах воєнного стану», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна.

У даному заході взяли участь 42 здобувача вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді. Також долучився до обговорення актуальних проблем профайлінгу завідувач кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Андрусів Валерій Григорович.

Під час засідання круглого столу учасники поділилися набутими знаннями, «відкриттями» під час вивчення курсу та власним досвідом, зазначили позитивні моменти у своєму навчанні, висловили власне бачення розвитку профайлінгу та бажання вивчати його повніше та долучитися до справи поширення даного методу серед широких кіл громадськості.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції стосовно наступних тем: «Профайлінг на службі патрульної поліції», «Підвищення продуктивності співробітників-юристів за допомогою використання профайлінга як дієвого інструмента», «Профайлінг та його використання в нотаріальній діяльності», «Профайлінг в професійній діяльності та приватному житті», «Сім днів творення успішної компанії», «Моделювання психології толпи», «Профайлінг в адвокатській діяльності», «Витоки та завдання профайлінгу» та інших.

По закінченню роботи круглого столу підведено підсумки та вирішено зробити проведення круглих столів та конференцій з профайлінгу регулярним.

Прес-Центр КУП НАНУ