В КУП НАН України проведено круглий стіл на тему «Особливості виконання договорів в умовах воєнного стану»

3 Листопада, 2022

2 листопада 2022 року у Київському університеті права НАН України викладачами кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін – доцентом Толкачовою Іриною Анатоліївною та професором Бригінцем Олександром Олексійовичем проведено круглий стіл на тему «Особливості виконання договорів в умовах воєнного стану».

Круглий стіл організовано в рамках роботи гуртків з цивільного та фінансового права, у якому взяли участь 30 здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями.

Студентами було піднято ряд цікавих та безперечно актуальних питань, що стосуються ефективного врегулювання багатьох аспектів правовідносин, які виникають сьогодні у державі, та, на жаль, не в повній мірі є врегульованими діючим законодавством. Доповіді підготовлено на теми: «Правове забезпечення безпеки фінансів громадян України під час воєнного часу», «Кредитні зобов’язання під час воєнного стану», «Купівля-продаж нерухомості в мовах воєнного стану», «Окремі проблеми правового регулювання укладення договору купівлі-продажу (на основі аналізу прикладів із судової практики)», «Договір депозиту в умовах воєнного стану» та ін. Під час розкриття тем виступів доповідачі акцентували окрему увагу на небезпеці укладення договору купівлі-продажу нерухомості в особливий період, кредитних канікулах та ставлення банків і кредитних організацій до послаблення вимог до боржників, особливостях відповідальності за невиконання договору при пошкодженні житла, використання аграрного потенціалу нашої держави в період воєнного стану, проблемах посвідчення договорів тощо.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції.

Прес-Центр КУП НАНУ