В КУП НАН України проведено науково-практичний семінар

30 Травня, 2023

29 травня 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено науково-практичний семінар на тему «Роль та місце Президента України в системі органів державної влади на сучасному етапі», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями на теми: «Роль Президента України в системі стримувань і противаг», «Глава держави в країнах з різними формами правління: порівняльно-правовий аспект», «Президент України як гарант прав та свобод людини і громадянина», «Особливості процедури імпічменту Президента України», «Роль Президента України у прийнятті законів», «Проблеми конституційно-правового статусу Президента України», «Роль та значення Офісу Президента України», «Порядок застосування права вето главою держави» та ін.

Під час роботи семінару відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції.

Даний захід проведено в рамках роботи гуртка з конституційного права. По закінченню роботи науково-практичного семінару було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ