В КУП НАН України проведено профорієнтаційну роботу з випускниками ліцеїв Дніпропетровської та Полтавської областей

16 Травня, 2023

9 та 15 травня 2023 року доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Іриною Толкачовою проведено профорієнтаційну роботу для випускників Апостолівського ліцею № 1 Дніпропетровської області та Гілецького ліцею Полтавської області. Зустрічі організовано із залученням голови студентського парламенту Віталія Вихристенка та здобувачів вищої освіти (першого) бакалаврського рівня – Мудрик Марії, Осіної Ельвіри, Стрільчук Тетяни, Чумак Вікторії, Шестобанської Вікторії, Яценко Оксани, Яцко Софії.

Під час заходів учнів було ознайомлено з професією юриста та можливостями отримання повної вищої юридичної освіти за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» у Київському університеті права Національної академії наук України. Старшокласники також дізналися про роботу студентського парламенту, культурне та спортивне життя здобувачів вищої освіти, умови проживання в гуртожитку тощо.

Майбутні вступники в процесі онлайн зустрічі отримали відповіді на всі хвилюючі питання щодо КУП НАН України та були запрошені на Дні відкритих дверей, які проходять щочетверга в Університеті.

Прес-Центр КУП НАНУ