В КУП НАН України пройшло чергове засідання ректорату

19 Червня, 2023

19 червня 2023 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права Національної академії наук України. На цьому засіданні було розглянуто низку важливих питань та ухвалено ряд рішень, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності університету.

Особливим планове засідання ректорату стало завдяки участі у ньому в форматі офлайн поважних гостей університету: директора Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України Івана Вєтрова та засновника і керівника ПП «Навчальний центр «ГРАНД» Бориса Петрушина. Слід зазначити, що між Київським університетом права Національної академії наук України та ПП «Навчальний центр «ГРАНД» давно склалися міцні партнерські відносини, засновані на обміні досвідом у використанні IT-технологій в освітній сфері, а також укладено угоду про співпрацю.

На початку засідання виступив голова ректорату Київського університету права Національної академії наук України ректор, проф. Юрій Бошицький, який у своєму виступі, окрім іншого, привітав присутніх із завершенням підсумкової атестації здобувачів вищої освіти КУП НАН України першого (бакалаврського) рівня.

Із доповіддю виступив засновник і керівник провідної української компанії в сфері надання он-лайн освітніх послуг ПП «Навчальний центр «ГРАНД» Борис Петрушин, який присвятив свій виступ пропозиціям щодо впровадження новітніх цифрових технологій у діяльність приймальної комісії КУП НАН України. Особливу увагу доповідач звернув на використанні сервісів «Віртуальної АТС Binotel» як пілотного проєкту, запровадженого на базі РІКУП НАН України, та перші позитивні результати цього експерименту.

Окремо виступаючий зупинився на особливостях на можливостях використання сервісів, що пропонує компанія «SMS Україна» («SMS Ukraine»), для поширення інформації рекламного характеру про КУП НАН України.

Із доповіддю про поточний стан справ у Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України виступив Іван Вєтров ‒ директор РІКУП НАН України, який окремо зупинився на попередніх результатах використання новітніх цифрових технологій у діяльності приймальної комісії РІКУП НАН України.

Члени ректорату визнали позитивним досвід використання вищезазначених технологій та прийняли рішення про можливість впровадження їх у діяльність приймальної комісії КУП НАН України з метою підвищення ефективності її роботи та популяризації нашого закладу вищої освіти серед потенційних абітурієнтів.

Про результати підсумкової атестації здобувачів вищої освіти КУП НАН України першого (бакалаврського) рівня доповів учений секретар КУП НАН України Валерій Андрусів як заступник голови екзаменаційної комісії. Доповідач наголосив на достатньому рівні знань, що продемонстрували здобувачі КУП НАН України під час проведення підсумкової атестації, що дало підстави для прийняття позитивного рішення екзаменаційної комісії КУП НАН України про присудження освітньої кваліфікації бакалавра права за освітньо-професійною програмою «Право», спеціальності 081 «Право» здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Про поточні питання роботи відділу аспірантури КУП НАН України доповіла завідувачка відділу аспірантури к.ю.н., доц. Раїса Перелигіна.

У ході засідання ректорату було розглянуте питання про реалізацію спільного проєкту КУП НАН України та Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України «Популяризація юридичної науки серед учнівської молоді» та питання очищення книжкових фондів Наукової бібліотеки університету від застарілої літератури. Доповідачем виступила Тетяна Ярошевська ‒ завідувачка наукової бібліотеки КУП НАН України.

За результатами розгляду вищезазначеного питання, ректорат прийняв рішення про передання частини книжкових фондів Наукової бібліотеки університету до бібліотек закладів середньої освіти в рамках підписаних угод про співробітництво між КУП НАН України та відповідними суб’єктами органів державної влади та місцевого самоврядування, що представляють інтереси територіальних громад різних областей України.

Щодо ще одного важливого питання, порушеного Тетяною Ярошевською, ‒ ректоратом було прийняте рішення про вжиття заходів щодо відновлення Програмного забезпечення автоматизованої бібліотечної системи «УФД/Бібліотека», з метою належного технічного функціонування електронного каталогу наукової бібліотеки КУП НАН України.

Ректорат Київського університету права НАН України продовжує наполегливо працювати над вирішенням поточних та розглядом перспективних питань розвитку нашої alma mater, що є особливо актуальним під час проведення вступної кампанії.

Прес-Центр КУП НАНУ