В КУП НАН України пройшло чергове засідання ректорату

30 Жовтня, 2023

У понеділок 30 жовтня 2023 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш важливі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України.

Засідання розпочалося з вітального слова ректора, професора КУП НАН України Юрія Бошицького, який привітав присутніх членів ректорату та окреслив найважливіші перспективні напрямки роботи університету, зокрема щодо співробітництва КУП НАН України з нашими партнерами ‒ закладами вищої освіти. У продовження своєї доповіді ректор відзвітував про свій робочий візит до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, наслідком якого стало підписання меморандуму про співпрацю між цим закладом вищої освіти та КУП НАН України.

Виступив учений секретар Валерій Андрусів, який озвучив своє бачення можливої співпраці з юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за основними трьома напрямками: в галузі наукової діяльності (спільне проведення різноманітних наукових заходів (науково-практичних конференцій, круглих столів, симпозіумів тощо); у галузі видавничої діяльності (спільне написання наукових статей, тез, підручників, монографічних досліджень); у галузі мобільності науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти (переймання професійного та педагогічного досвіду колег, вдосконалення педагогічної майстерності викладачів; обмін досвідом; взаємовідвідування занять у форматі онлайн тощо).

Активну участь у засіданні ректорату взяли також представники відокремлених підрозділів КУП НАН України, зокрема Юрій Ковальчук повідомив інформацію про хід освітнього процесу у Вінницькому науково-консультативному центрі КУП НАН України.

Жваве обговорення на засіданні ректорату викликали поточні питання, пов’язані з процесом акредитації аспірантури КУП НАН України та освітнім процесом у цілому. Виступив проректор з наукової та профорієнтаційної роботи Костянтин Захаренко, який висвітлив своє бачення цього процесу. До обговорення долучились завідувачі кафедр університету Валерій Андрусів, Анастасія Антонюк, Сергій Матвєєв а також проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова. Свою думку також озвучили інші члени ректорату КУП НАН України.

Наприкінці засідання ректорату виступив голова Студентського парламенту Віталій Вихристенко, який озвучив перелік матеріальних засобів, необхідних для повноцінного забезпечення функціонування органів студентського самоврядування. Ректоратом було прийнято рішення про задоволення вищезазначених запитів, озвучених керівником вищого органу студентського самоврядування.

У завершення засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання та побажав співробітникам університету наснаги в реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ