В КУП НАН України відбудеться відкритий Кубок Союзу юристів України з шахів

30 Листопада, 2011

З метою популяризації шахів, встановлення дружніх відносин між юристами, Союз юристів України спільно з Київським університетом права Національної академії наук України оголошує про проведення відкритого Кубку Союзу юристів України з шахів. Турнір відбудеться 10 грудня 2011 року у приміщенні Київського університету права НАН України за адресою: вул. Доброхотова, 7-а. Початок змагань о 10:00, засідання мандатної комісії о 9:00.

До участі у змаганнях запрошуються юристи, викладачі та студенти-юристи (спеціальності «Право», «Міжнародне право»…) від університетів, інститутів, організацій – до 3 осіб.

Організаційний внесок не передбачений.

Турнір буде проводитись за швейцарською системою, 9 турів, часовий ліміт — 20 хвилин кожному гравцеві на партію. Буде визначатись особиста та командна першість.

Заявки на участь приймаються до 6 грудня. До заявки необхідно додати копію диплому про вищу юридичну освіту або адвокатського посвідчення, студентам- копію студентського квитка.

Заявки подавати за адресою: 03142, м. Київ, вул. Доброхотова, 7-а. Київський університет права НАН України, e-mail:ol_nik@ukr.net

Отримати більш детальну інформацію можна за наступними контактами:

Козленко Олег Миколайович т. +380679352111,e-mail:ol_nik@ukr.net

Квасневський Олександр Степанович т. (044) 2788085, +380672854644, e-mail: union_jurist@ukr.net

Інформаційні партнери:

Юридичний вісник