В КУП НАН України відбулась презентація творів закарпатського художника Ковача Антона

2 Вересня, 2015

01 вересня 2015 року в Київському університеті права Національної академії наук України в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини сучасного живопису для студентської молоді» відбулося відкриття пересувної персональної  виставки творів закарпатського художника Ковача Антона, заслуженого художника України, члена Національної Спілки художників України.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор, професор, заслужений юрист України,  кавалер ордену «За заслуги» ІІІ ступеня Бошицький Юрій, провідний фахівець у галузі інтелектуальної власності права. Ректор зазначив,  що 33 виставка в стінах КУП НАНУ є хорошим подарунком до Дня знань студентам університету, і не лише картини прикрасили стіни закладу, а й продовжили  збагачувати духовну культуру майбутніх юристів, сприяти розвитку студентів та ґрунтовніше опановувати предмети інтелектуальної власності, а в подальшому надавати практичну допомогу митцям.
     На урочистому відкриті були присутні поважні гості: Железняк Наталія, Директор Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів правоосвітньої діяльності Міністерства юстиції України; Кармазін Юрій, Почесний доктор КУП НАНУ, професор; Генрі Собчук, Представник Польської академії наук, професор;  Юрій Сєдих, Посол  миру, Почесний доктор КУП НАНУ, професор.
     Від студентів привітали митця Полінська Дар`я, президент студентського парламенту 2013-2014 н.р, голова ревізійної комісії студентського парламенту; Вожол Олена, студентка І курсу юридичного факультету.
     Виставка була приурочена Дню знань

На завершення виставки традиційно художнику було вручено сертифікат учасника виставки.