В КУП НАН України відбулась Спартакіада

31 Жовтня, 2011

22 жовтня 2011 року, на базі Київського університету права НАН України вперше було проведено Спартакіаду серед викладачів та співробітників університету.
     Відзначним є те, що захід було присвячено 66 річниці від дня створення ООН. Не очікувано тепла та сонячна погода сприяла проведенню змагань на спортивному майданчику. Спартакіада проводилась з метою активізації спортивно-масової  та фізкультурно-оздоровчої роботи серед професорсько-викладацького колективу КУП НАН України, пропаганди фізичної культури, спорту та здорового способу життя.
     Спартакіада проводилась з таких видів спорту:
–    міні-футбол;
–    волейбол;
–    бадмінтон;
–    настільний теніс.

Участь у спартакіаді прийняли представники кафедри теорії та історії держави і права, кафедри кримінального права та процесу, кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ, а також  працівники навчального відділу Університету. Найбільшу популярність здобули змагання з настільного тенісу, де перемогу у запеклій боротьбі здобув завідувач кафедри історії та теорії держави і права Дідич Т.О.

Трудовий колектив КУП НАНУ щиро вдячний ректорові Бошицькому Ю.Л. за підтримку та надану можливості провести Спартакіаду та ще раз своїм прикладом довести, що у здоровому тілі здоровий дух !