В КУП НАН України відбулася церемонія посвяти першокурсників у студенти

2 Вересня, 2024

2 вересня 2024 року в Київському університеті права НАН України відбулась урочиста церемонія з нагоди Дня знань, в ході якої була проведена посвята у студенти нового покоління. Розпочався захід хвилиною мовчання, з метою вшанування світлої пам’яті полеглих воїнів ЗСУ та подяки тим хто зараз, ризикуючи своїм життям, дав змогу КУП НАН України провести цей святковий захід.

З вступним словом церемонію відкрив ректор КУП НАНУ Юрій БОШИЦЬКИЙ, який привітав першокурсників, батьків, професорсько-викладацький склад та гостей з початком нового навчального року та Днем знань!

В своїй промові ректор Юрій БОШИЦЬКИЙ, підкреслив, що професія юриста залишається однією з найпрестижніших в Україні, тому і бажаючих одержати її з кожним роком не стає менше.

На фоні подій, які відбуваються в нашій країні, перед українськими юристами постають складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати не тільки суспільно корисні проекти та ініціативи, але й впливати на розвиток країни в цілому.

Також ректор запевнив, що у новому навчальному році на нас чекають значні досягнення і цей рік стане ще одним кроком уперед щодо зміцнення позицій університету.

Від імені Національної академії наук України привітав першокурсників почесний гість університету – віце-президент НАН України, академік НАН України Сергій ПИРОЖКОВ, який оголосив привітання президента НАН України Анатолія ЗАГОРОДНЬОГО. Бути впевненими в собі, у власних силах, непохитної віри у свій успіх, у свою велику мету – побажав Ерцгерцог Австрії, екс-президент Міжнародного Європейського Університету Франц Володимир фон Габсбург-Лотринген – високоповажний гість КУП НАНУ.

Вітання пролунали і від партнерів КУП НАНУ, які традиційно відвідали урочистий захід та вручили корисні подарунки першокурсникам, а саме від президента компанії «YES GROUP» Айхана ОЗДЕМІРАтурецького мецената, співпраця з яким сприятиме розвитку Міжнародних зв’язків та налагодженню відносин з зарубіжними вузами. Від юридичної компанії «САЛКОМ» – кожен першокурсник отримав книгу «Конституційні акти Європейського Союзу».

У виступах завідувачів кафедр та інших учасників також були висловлені побажання студентам – нескінченної жаги до знань, творчого натхнення та гарних друзів!

Будемо навчати студентів у змішаному режимі! Але перевагу надаватимемо стаціонарному навчанню!

Тож з впевненістю у новий навчальний рік з нашим девізом –

DISCERE EST VINCERE!!!

Прес-Центр КУП НАНУ