В КУП НАН України відбулася зустріч із заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Заслуженим юристом України, кандидатом юридичних наук Назаром Івановичем Холодницьким.

1 Листопада, 2018

30 жовтня 2018 року в Київському університеті права  НАН України відбулася зустріч студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників та співробітників із заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої    антикорупційної   прокуратури,  Заслуженим юристом  України,  кандидатом  юридичних   наук

Назаром Івановичем Холодницьким

xol1.jpg

xol2.jpg

xol3.jpg

Захід пройшов у форматі діалогу стосовно актуальних питань функціонування антикорупційних органів та необхідності реформування законодавства з метою покращення їх ефективної роботи.

Головний антикорупційний прокурор України розповів про деякі тонкощі формування доказової бази в окремих категоріях кримінальних проваджень, ризиках, які існують при недотриманні норм КПК України під час їх розслідування, зокрема, при порушенні правил про підслідність.

Поважний гість наголосив на наслідках у вигляді визнання доказів
недопустимими у разі порушення, передбаченої Кримінальним процесуальним
законом, процедури проведення слідчих (розшукових) дій чи у випадку
технічних помилок під час їх фіксування у протоколі.

Учасники зустрічі мали чудову нагоду задавати питання пану Холодницькому та отримувати відповіді на них.

Студенти, аспіранти та викладачі Університету взяли активну участь в
діалозі стосовно практичних питань діяльності Спеціалізованої
антикорупційної прокуратури та особливостей здійснення процесуального
керівництва під час досудового розслідування корупційних злочинів, а
також підтримання державного обвинувачення в суді.

xol4.jpg

xol5.jpg

На завершення зустрічі Назар Іванович зазначив, що приємно вражений
тим, як студенти глибоко відчувають необхідність функціонування дієвих
механізмів боротьби з корупцією в усіх сферах суспільного життя.

xol7.jpg

xol8.jpg