В КУП НАН України відбулася зустріч випускників

19 Лютого, 2011

19 лютого 2011 року Київський університет права НАН України зібрав випускників на зустріч. Ця зустріч стала особливою, тому що це – перша зустріч дорогої і такої рідної сім’ї – Київського університету права.

Свято відкрив гімн студентства «Gaudeamus», який звучав як відгомін студентських років, які неможливо повернути, як спогади давно минулих років.
З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький.

Концертна програма підготовлена студентами університету

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма підготовлена Культурно-розважальним центром університету. Чудовим подарунком для всіх присутніх стали музичні виступи вокальної студії університету. Своїми чудовими піснями радували лауреати багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, керівник студії вокалу університету Сафонова Христина, студентки 1 курсу Корчагіна Ольга та Дімітрова Юлія, студентка 2 курсу Майчук Інна, студент 2 курсу Анісімов Вадим.

З теплотою в серці випускники згадувати викладачів: добрих, терплячих, неспокійних, завжди з іскорками любові в очах.

Випускників привітав завідувач кафедри цивільного та трудового права О.І. Мацегорін, який висловив багато теплих слів і побажань.

Університет може гордитися, що з випускників, які прийшли на цю зустріч є багато людей, які знайшли своє місце в житті, стали  гарними спеціалістами і поважаними людьми. Вони працюють в державних і правоохоронних органах, сфері ринкової економіки та науковій сфері тощо.

Випускники університету

Життя, наче потяг, зупинка під назвою “Університет”.  А далі  – у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі в
тривоги, радощі й успіхи, та в усіх нас була спільна зупинка, і хоча
немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою

Фото на згадку

“КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА” завжди Вам раді – дорогі наші випускники.

Статтю підготовлено
Культурно-розважальним центром