В КУП НАН України відбулось вручення дипломів випускникам Відділення перепідготовки та Відділення дистанційного навчання

18 Лютого, 2011

18 лютого 2011 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам заочної та заочно-дистанційної форми навчання відділення перепідготовки Київського університету права НАН України.
Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.
З привітанням до випускників звернувся ректор університету, заслужений юрист України, професор Ю.Л. Бошицький. Ректор сердечно привітав випускників з цією значною подією, побажав випускникам успіху, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять все актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя.

ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКАМ ВІД РЕКТОРА,

ПРОФЕСОРА Ю.Л.БОШИЦЬКОГО

Шановні випускники!

Сьогодення ставить перед українськими юристами складні завдання, ефективне вирішення яких надає можливість реалізувати суспільно корисні проекти та ініціативи.
     Не випадково, що реалії життя актуалізують необхідність неперервного професійного зростання, постійного оновлення напрямів, змісту і форм навчання відповідно до потреб економічного та соціального розвитку України, становлення демократичного суспільства.
     Ми впевнені, що отримані в університеті глибокі знання, дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти правників і надалі лишатися на висоті вимог нашої доби.
     Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники, та побажати Вам формувати свою професійну кар’єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.
     Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато, наповнених корисними справами і земними радощами, років.

Ректор Київського університету

права НАН України, професор,

Заслужений юрист України                                                    Ю. Бошицький

Студенти відділення перепідготовки висловили слова вдячності ректору, викладачам та  співробітникам університету, запевнивши, що вони гордо будуть нести звання – випускника Київського університету права НАН України.

З вітальним словом до випускників звернулася проректор з навчально-методичної роботи КУП НАН України, кандидат юридичних наук М.В. Глух, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії, завзяття, та висловила впевненість, що випускники  Київського університету права НАН  займуть своє чільне місце на ринку правничої професійної праці й сприятимуть  забезпеченню верховенства права в Україні.

Проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук О.В.Чернецька висловила надію, що кагорта молодих фахівців-юристів, мобілізуючи та інтегруючи їх внутрішні ресурси, продовжить своє навчання в аспірантурі та магістратурі нашого університету.

Чимало теплих слів висловили  представники професорсько-викладацького складу університету, зокрема:   завідувач кафедри цивільного та трудового права, кандидат юридичних наук О.І.Мацегорін, завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук  В.І.Крепель,  в.о. завідувача кафедри теорії та історії держави і права, кандидат юридичних наук, і до речі, наш випускник Т.О. Дідич. Викладачі висловили  сподівання, що випускники  назавжди збережуть у своєму серці те тепло, яке надав університет за період навчання, а отримані знання, стануть запорукою майбутніх успіхів.
     Наказ по університету  про присвоєння студентам кваліфікації юриста за спеціальністю «Правознавство» та відрахування їх зі складу студентів ІV курсу відділення перепідготовки оголосила завідувач відділення перепідготовки Н.І.Авраменко.

Дипломи спеціаліста  вручав випускникам ректор Ю. Л. Бошицький, з добрими побажаннями, з надією й вірою у їх плідну  співпрацю з університетом.
Цього року диплом «спеціаліста» одержали 47 випускників відділення перепідготовки заочної форми навчання та 10 випускників заочно-дистанційної форми навчання, з них:
     17 випускників – диплом з відзнакою.

Самовіддана натхненна праця кожного – хай стане вагомим внеском у справу розквіту та оновлення держави.

Завершилися урочисті збори традиційним фотографуванням на згадку.

Матеріал підготувала завідувач відділення перепідготовки Н.І.Авраменко