В КУП НАН України відбулось закриття виставки творів живопису художниці Ольги Кашшай

2 Березня, 2021

У кожної події є свій початок та кінець. Ось і персональна виставка картин відомої закарпатської художниці Ольги Кашшай під назвою «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса столиці України» підійшла до свого завершення. Понад 3 місяці всі бажаючі мали змогу ознайомитися з роботами талановитої художниці, якій вдалося гармонійно поєднати сучасний погляд на натюрморти та традиційні техніки його виконання.

Даний захід проходив в рамках багаторічного університетського проекту – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!

Захід відкрив ректор Ю.Л. Бошицький, зазначивши, що мисткиня добре відчуває інтелектуальний та культурний клімат доби, її потреби, та влучно озвучив вислів давньоримського правника та державного діяча часів Римської імперії Ювенція Цельса: «Ius est ars boni et aequi»  Право є мистецтво добра і справедливості.

Яскраві художні полотна Ольги Кашшай незмінно несуть в собі ознаки авторської самодостатності, прагнення донести чистоту та велич природи, наповнені духом креативності і новизни.

Зі словами захоплення від імені студентства Київського університету права НАН України слово взяла студентка першого курсу Богдана Бабенко, яка акцентувала увагу на великій майстерності живописця та відзначила, що студентам надзвичайно приємно навчатися серед творів мистецтва, а картини пані Ольги зустріли її, коли вона вперше прийшла в університет після дистанційного навчання.

Присутній на урочистій події генеральний директор науково-дослідницького бізнес-центру «ЄВРОПЕЙСЬКА КОРПОРАЦІЯ КОНСАЛТИНГ ЛТД» (Лондон – Велика Британія, представництво в Чеській Республіці в м. Прага) Руслан Будка, який водночас є аспірантом КУП НАН України, відзначив високий рівень робіт художниці та креативність ректора університету Ю. Бошицького, який запровадив прекрасний проект «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентській молоді».

Ольга Кашшай  живописець, член Національної спілки художників України, лауреат премії Національної академії мистецтв України. Вона учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок.

Вільно моделюючи просторовими формами, Ользі легко вдалось зачарувати відвідувачів, студентів, викладачів різнобарв’ям кольору, який, безперечно, випромінює традиції Закарпатської школи живопису.

Роботи Ольги Кашшай дійсно стали прикрасою університету, а сама виставка хорошим подарунком на ювілей нашого університету.

Студенти та аспіранти КУП НАН України мали можливість навчатися, а викладачі та співробітники працювати на фоні професійних витворів мистецтва! Ці Картини налаштовували на певний настрій, дарували відчуття прекрасного, спонукали насолоджуватися життям кожен день й самому відшукувати щоденні дива посеред сірої буденності.

Картини Ольги Кашшай, насичені теплим, м’яким сяйвом, принесуть весну і в місто Рівне  з 5 березня 2021 року виставка полотен художниці буде представлена в Рівненському інституті Київського університету права НАН України.

Прес-центр КУП НАНУ