В КУП НАН України відбулося засідання міжкафедрального студентського наукового гуртка

11 Липня, 2022

08 липня 2022 року проведено підсумкове засідання міжкафедрального наукового гуртка для студентів спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» присвячене проблемам забезпечення основоположних прав і свобод людини та узагальненню державно-правової теорії і практики конституційного будівництва в Україні. Організаторами заходу виступили в. о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна та в. о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Матвєєв Сергій Васильович.

На дану тематику здобувачі вищої освіти презентували доповіді, що супроводжувались актуальними та інформативними презентаційними матеріалами, які стали свідченням набуття ними професійних якостей і навичок здійснення наукових досліджень. Під час роботи засідання студенти висловлювали власні погляди та позиції.

По закінченню роботи міжкафедрального студентського наукового гуртка було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ