В КУП НАН України відбулися підсумкові засідання наукових гуртків «Justice» та «Знавці фінансового права»

13 Червня, 2023

12 червня 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено підсумкові засідання наукових гуртків з цивільного права «Justice» та фінансового права «Знавці фінансового права», керівниками яких є доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна та професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Бригінець Олександр Олексійович.

В роботі наукових гуртків взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями. З цивільного права підготовлені доповіді на теми: «Проблеми захисту права власності в умовах воєнного стану», «Довіреність та представництво», «Особливості договору про встановлення земельного сервітуту» та інші. З фінансового права підготовлено презентації на теми:  «Міжнародні валютні ринки», «Правове забезпечення валютної безпеки держави як структурного елемента фінансової безпеки держави», «Регулювання обігу криптовалюти в ЄС», «Валютні резерви» та інші.

Під час роботи гуртків відбулось активне обговорення доповідей, студенти висловлювали власні погляди, позиції та дискутували.

Прес-Центр КУП НАНУ