В КУП НАН України відбулися урочистості з нагоди 8 Березня

7 Березня, 2018
    Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює  такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро.
    7 березня 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся урочистий захід з нагоди свята 8 Березня. Представниць прекрасної статті вітали ректор, професор Ю.Л. Бошицький, голова Ради трудового колективу Д.В. Шкребець та представники Студентського парламенту.

8m1.jpg

8m3.jpg

8m2.jpg

Ректор  Ю.Л. Бошицький висловив слова вдячності усім жінкам університету за креативність, самовідданість та натхненну працю на розбудову Київського університету права НАН України, завдяки чому сьогодні ми маємо сучасний та прогресивний університет. Також побажав міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра, усього найкращого, що є у житті.
    Голова Ради трудового колективу Д.В. Шкребець побажав любові та натхнення, щоб близькі люди були здоровими, в родинах і в країні панувала злагода.
    Чудовим подарунком для всіх жінок стали музичні номери, підготовлені Студентським парламентом КУП НАН України.

8m4.jpg

8m6.jpg