В КУП НАН України відбулися засідання наукових гуртків «Justice» та «Знавці фінансового права»

5 Травня, 2023

5 травня 2023 року в Київському університеті права НАН України проведено засідання наукових гуртків з цивільного права «Justice» та фінансового права «Знавці фінансового права», керівниками яких є доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна та професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Бригінець Олександр Олексійович.

В роботі наукових гуртків взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями. З цивільного права підготовлені доповіді на теми: «Особливості оформлення довіреності під час воєнного стану», «Актуальні проблеми захисту особистих немайнових прав», «Охорона спадкового майна за кордоном та особливості прийняття заповіту під час дії воєнного стану», «Порядок посвідчення заповіту військовополоненого» та інші. З фінансового права підготовлено презентації на теми:  «Правове забезпечення валютної безпеки держави як структурного елемента фінансової безпеки держави», «Нова програма» виплати боргу Україною перед МВФ. Стратегія чи революція?», «Характерні особливості криптовалюти» та інші.

Під час роботи гуртків відбулось активне обговорення доповідей, студенти висловлювали власні погляди, позиції та дискутували.

Прес-Центр КУП НАНУ