В КУП НАН України відбувся конкурс «Дебют першокурсника-2010»

7 Грудня, 2010

02 грудня 2010 року в центрі культури «Святошин» Київський університет права НАН України провів конкурс «Дебют першокурсника-2010» в рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді».
Захід організований Культурно-розважальним центром університету за сприянням адміністрації вузу та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської у м. Києві державної адміністрації.
Цей конкурс проводився в історії КУП НАН України вперше. В заході взяли участь 10 академічних груп першого курсу університету. Разом з тим Культурно-розважальний КУП НАН України запевняє, що даний захід стане доброю традицією нашого вузу і буде проводитись щорічно.

Такі заходи сприяють активізації культурного життя студентської молоді, залучення першокурсників до традицій університету, виявлення та підтримки студентських талантів, зміцнення дружніх зв’язків між студентами університету.

Оцінювали наших учасників почесний склад журі:

1. Ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України Бошицький Ю.Л.

2. Доктор права, адвокат, екс-федеральний прокурор США в спеціалізації податків та кримінальних справах, екс-президент Вашингтонської Групи, член українсько-американського товариства адвокатів, член Американської асоціації юристів, член Асоціації юристів Вірджинії, член Асоціації юристів Нью-Йорку, член Асоціації юристів Вашингтону Ігор Котлярчук

3. Завідувач кафедри підприємницького права Юшина С.І.

4. Проректор з виховної роботи Левківська Г.П.

5. Проректор з навчально-методичної роботи Глух М.В.

6. Проректор з наукової роботи Чернецька О.В.

7. Завідувач відділення «Міжнародного права» Дей М.О,

8. Завідувач кафедри кримінального права та процесу Тростюк З.А.

Відповідно до вимог конкурсу він складався з 3-ох частин.

У першому конкурсі кожна команда представила свою концертну програму, яка розкрила специфіку майбутнього фаху та презентувала свою групу.

У другому конкурсі кожна група презентувала підготовлений танок.

У третьому конкурсі кожна команда підготувала власний концертний номер і демонстрували свої таланти.

За підсумками об’єктивних оцінок журі.

Перше місце здобула команда групи Д-13, яка отримала кубок переможця та диплом.
Друге місце виборола Група Д-17, яка отримала кубок та диплом.
Третє місце зайняла команда Групи МП-11, яка здобула кубок та диплом.

Культурно-розважальний центр вітає команди з перемогою та дякує всі команди за такий високий рівень підготовки та креативність!