В КУП НАН України відбувся конкурс гармонії краси та інтелекту “Міс університет-2011”

29 Квітня, 2011

28 квітня 2011 року у Київському університеті права НАН України відбувся конкурс гармонії краси та інтелекту «Міс Університет-2011». Вже традиційно конкурс проходив в рамках проекту «Майбутнє України в руках талановитої молоді», який було започатковано п’ять років назад під патронатом ректора КУП НАН України, професора, Заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького.

Метою проведення конкурсу – визначення не лише найгарнішої учасниці, але й залучення молоді університету до творчості, змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури майбутніх правників.

Захід організований Культурно-розважальним центром КУП НАН України за сприянням адміністрації університету, таки вразив гостей своєю масштабністю та яскравістю! Кожен, хто мав можливість поспостерігати за дійством, покидав залу у захваті від побаченого з справжнім феєрверком емоцій. Відчувалися нові ідеї, захоплюючий сюжет, оригінальність, втілення певної родзинки. Організаційний комітет доклав чимало зусиль, щоб це дійство відбулося у прекрасній доброзичливій атмосфері
.

Оцінювали конкурсанток, їх таланти, рівень інтелектуальних здібностей, комунікативність, сценічну майстерність і, звичайно ж, вроду високопрофесійне журі, а саме:
Бошицький Юрій Ладиславович – ректор Київського університету права НАН України, Заслужений юрист України, Євдокимов Валерій Олександрович – Президент Всесвітньої Асоціації Юристів, Сенатор-Міністр Міжнародного Парламенту Безпеки та Миру, Голова Союзу Юристів, Кармазін Юрій Анатолійович – Народний Депутат України, Голова партії захисників вітчизни, Перший заступник Голови Комітету з питань правосуддя, Сенатор міжнародного парламенту безпеки і миру, Заслужений юрист України, Дімітар Владіміров – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні, Котлярчук Ігор – екс-федеральний прокурор США в спеціалізації податків та кримінальних справ, член Американської асоціації юристів, член Асоціації юристів Вірджинії, член асоціації юристів Нью-Йорку, член Асоціації юристів Вашингтону, Пампуха Геннадій Геннадійович – Президент Європейської Арбітражної Палати, Сисоєнко Ірина Володимирівна – Директор патентно-юридичної агенції «Brand Group», Когут Оксана Володимирівна – Комерційний директор Київського національного академічного театру оперети Заслужений працівник культури України, Платонова Оксана – Директор кіно-модельного агентства «НЕО».

Цього року конкурс складався з чотирьох етапів. Так, у першому – «Презентація-дефіле» відбувся загальний вихід учасниць; у другому конкурсі «Інтелектуальний» – учасниці відповідали на підготовлені організаторами конкурсу запитання; у третій частині «Таланти» – дівчата готували власний концертний номер і демонстрували свої таланти; в останньому випробовуванні «Дефіле у вечірніх сукнях» кожна учасниця демонструвала свою красу та грацію.

Тож, із великим задоволенням журі оголосило імена переможниць у таких номінаціях: першою красунею визнано студентку 2 курсу Собко Тетяну, їй присвоєно звання найгарнішої дівчини університету «Міс університет – 2011», «І Віце-міс університет-2011» – студентка 1 курсу Корчагіна Ольга, «ІІ Віце-міс університет – 2011» студентка 2 курсу Гаврилюк Христина, «Міс чарівність» – студентка 2 курсу Міхневич Марина, «Міс талант» – студентка Рівненського інституту КУП НАН України – Гнітецька Анна, «Міс інтелект» – студентка 1 курсу – Єременко Маргарита, «Міс грація» – студентка 2 курсу – Мусітович Руслана, «Міс романтика» – студентка Рівненського інституту КУП НАН України – Сіончук Юлія, «Міс екстравагантність» – студентка 2 курсу Буравкова Анастасія, «Міс вишуканість» – студентка 2 курсу Железняк Наталія, «Міс оригінальність» – студентка 2 курсу Москаленко Катерина, «Міс комунікабельність» – студентка Рівненського інституту КУП НАН України Шевчук Анна. Переможницю у номінації «Міс глядацьких симпатій» визначали упродовж місяця до проведення конкурсу он-лайн голосуванням на офіційному сайті університету. Найбільшу кількість глядацьких голосів і відповідно перемогу здобула студентка 2 курсу Мусітович Руслана.

Даний конкурс проводився за підтримки спонсорів заходу: Проректора Європейського університету – Тимошенко О.І., Директора патентно-юридичної агенції «Brand Group» – Сисоєнко І.В., директора ТОВ «Академія наукової краси» – Торби Григорія, Директора кіно-модельного агентства «НЕО» – Платонової О., виконавчого директора представництва «Євромаркпат» в Україні – Снігіря Б.М., керуючого партнера адвокатської контори «Василик і Євстігнєєв» – Василика В.В., Генерального директора фірми «ВАРТА» – Слободяника Ю.А., директора компанії «Спортелітбуд» – Рудюка В.П., фірми «ДЕВАЙС ЦЕНТР».

Всі учасниці конкурсу, як і планувалося, не залишилися без нагород. Подарунків від спонсорів заходу у цей вечір було навіть більше, ніж на українських конкурсах краси. Проте, найкращим серед призів можна вважати подарунок ректора, який вручив їм багатотомні видання художньої та спеціальної літератури. А головне – вони отримали велике задоволення від того, що особистим прикладом довели, що для кожної жінки дуже важливо бути зажди красивою і впевненою у собі. І цього можна досягти, якщо наполегливо і цілеспрямовано йти до поставленої мети.

Культурно-розважальний центр